TR >
0252 440 01 52
Çevre ve Gezi Turları

MARMARİS TEKNE TURU (100 TL)
-0-6 Yaş Arası Ücretsiz
-7-12 Yaş Arası 50 TL 
-Yaz aylarında tatile çıkan herkesin en çok katıldığı aktivitelerin başında yer alan Marmaris Tekne Turu ile sizde renkli bir gün geçirebilirsiniz. Günübirlik tekne turları ile Marmaris çevresinde yer alan koy, ada ve plajlara keşfedebilirsiniz. Bu tura katılacak olan konuklarımız  saat sabah 09:30’da konakladıkları tesislerden transfer araçları ile ücretsiz olarak alınırlar. Tüm katılımcılar teknelere ulaştıktan sonra tur başlar. Teknelerin tümü 2 veya 3 katlıdır. Bu teknelerin giriş katında yemek ve içecek servisi yapılırken üst katlarında güneşlenmeniz üzere şezlonglar bulunmaktadır.
Limitsiz Alkolsüz İçecekler (Fanta, Kola, Sprite, Su, Çay, Kahve), Öğle Yemeği (Tavuk, Makarna, Salata), Türkçe Rehberlik Hizmeti, Tüm Sigortalar, Otel Transferi ücrete dahildir.

SEÇENEKLİ  EKSTRALAR:
-Diğer içecek ve yiyecekler, Kişisel harcamalar.
-Tur Süresi 7 Saat

MARMARİS JEEP TURU ( 100 TL)
-0-6 Yaş Arası Ücretsiz
-7-12 Yaş Arası 50 TL 
-Marmaris Jeep Safari Turu eğlence ve keyifli bir gün geçirmenin yanında aynı zamanda Marmaris’in eşsiz doğal güzelliklerini keşfetme imkanını da beraberinde sunmaktadır. Her yıl Mart ve Ekim ayları arasında günübirlik olarak organize ettiğimiz bu turda 4×4 Land Rover marka jeepler kullanılmaktadır. Her jeep 8 ila 10 kişi oturma kapasitesine sahip olup, jeeplerimiz konvoy halinde hareket etmektedir.  Son derece bakımlı ve konforlu olan ciplerimiz ile seyahatiniz boyunca ailenizle beraber unutulmaz bir gün geçirebilirsiniz. Marmaris Jeep Safari Turu özellikle çocuklu aileler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Bunda en büyük etken ise bu aktivitemizin hem yetişkinlere, hem de ufak yaştaki misafirlere hitap etmesidir. 7’den 70’e herkesin tüm gün boyunca eğlenebileceği bir aktivitedir.
-Açık büfe Öğle Yemeği (tavuk, markana, bulgur pilavı, salata), Türkçe Rehberlik Hizmeti, Otel Transferi, Tüm Sigortalar, Tüm Giriş Ücretleri.

SEÇENEKLİ  EKSTRALAR:
-İçecekler, DVD, Su Silahı, Kişisel Harcamalar.
-Elektronik eşyalarınızı tur esnasında toz ve sudan korumak için plastik torbalara koymanızı tavsiye ederiz.

MARMARİS DALIŞ TURU (180 TL)
-Teknemiz 2 katlı olup üst katta misafirlerin güneşlenebileceği alanlar bulunmaktadır. Alt katta ise öğle yemeği servisi için masalarımız ve ekipmanlarımızın bulunduğu alan yer almaktadır. Dileyen misafirler üst katta ki güneş yataklarına uzanarak da keyifli vakit geçirebilir. Ayrıca bu tura arkadaşınız yada eşinizin vs. yanında misafir olarak da katılabilirsiniz. Dalış yapmadan sevdiklerinize eşlik edebilir ve verilen yüzme molalarını değerlendirebilirsiniz.
-Misafir (90 TL)
-Ekipmanlar, Türkçe Rehberlik ve Eğitmenlik Hizmetleri, Otel Transferi, Tüm Sigortalar, Öğle Yemeği fiyata dahildir.

SEÇENEKLİ  EKSTRALAR:
-İçecekler, DVD, Kişisel Harcamalar
-12 yaşından küçük misafirler dalış yapamaz. Dalış yapmayan arkadaşlarınızda bu tura sizinle beraber katılabilirler.WhatsApp ile iletişime geç